| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pot da masina de spalat la dezmembrare la o firma si pot primi ceva bani pentru asta?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| dfeel a răspuns:

Nu cred ca exista site-uri de dezmembrari. Totusi iti raman 2 variante:
- olx, vand masina de spalat pentru piese
- cauti un service la tine in oras si le propui.

| Claudiu1905 a răspuns:

Nah, tocmai de aceea in unele magazine atunci cand cumperi un electrocasnic nou ti se ofera o mica reducere daca le predai unul vechi, ca sa reduca numarul celor aruncate la gunoi, e un program sustinut din buget guvernamental

| CosmiinTezeu a răspuns:

Da se poate.

| Skillow a răspuns (pentru CosmiinTezeu):

Si ai vreo idee ce site-ul face treaba asta?

| Jager a răspuns (pentru CosmiinTezeu):

Cei de la site ul ala nu-ti dau nici un ban, doar vin si ti-o iau

| ZOTTO a răspuns:

Eventual da