| Norberth a întrebat:

Pot pune bani, in contul eMAG, prin paysafecard, si asa sa platesc produsele, inainte sa le trimita ei?

Răspuns Câştigător
| Sellak a răspuns:

Poti plati cu cardul in momentul in momentul in care trimiti comanda, dar sa-mi alimentezi contul cu o anumita suma nu poti. Doar plata online cu cardul.

| Norberth explică (pentru Sellak):

Mersi. Un site, cum am descris, in intrebare, imi poti recomanda, si sa fie de incredere?

| Sellak a răspuns (pentru Norberth):

Sincer nu stiu, nu vreau sa-mi zic orice site si dupa sa-ti iei teapa. Majoritatea site-urilor au metoda de plata cu cardul, daca vrei sa platesti online, prin PaySafe nu stiu daca o sa gasesti un site bun si de incredere, Incearca pe eMag, platesti cu cardul si aia e, sunt de incredere si livreaza repede. Eu personal numai de la ei imi cumpar tot ce am nevoie.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Astea sunt modalitatile de plata la eMag: http://www.emag.ro/info/modalitati-de-plata-2
Nu-ti trebuie ( si nici nu poti folosi) un alt site. Intri pe site-ul lor, te inscrii (iti faci cont) comanzi si pe masura ce completezi datele iti cere modalitatea de plata. Plata in avans se poate doar cu cardul de la o banca sau ordin de plata de la o banca. La ordinul de plata te mai costa si ala ceva bani. Mai bine cu cardul online. Este gratuit. Mai avantajos este cu cardul de cumparaturi.

| Adbbmsh a răspuns:

Poti sa platesti online doar cu contul bancar. Sa iti alimentezi contul, in schimb, nu!

| Brieezer a răspuns:

Stiam ca poti pune in cont doar cardurile cumparate sau oferite cadou de catre ei. Mai bine ii intrebi pe ei pe pagina lor de facebook.