| Costelus710 a întrebat:

Salut, produsele de pe AliExpress mai sunt valabile in perioada asta? Adica mai ajung?
Mă bate gândul să dau o comanda, dar mi-e că nu o să mai ajungă.
Dau funda, mulțumesc

2 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

In teorie ar trebui sa scrie
inainte de pandemie aveam niste produse pe care voiam sa le iau de pe amazon, atunci nu am avut bani, iar acum cand am incercat, raspunsul a fost ca nu poate fi livrat la, locatie

| razvan34567 a răspuns:

Nu stiu sigur s-ar putea dar depinde acum de la ce furnizor vei comanda