| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-a venit idea de a renova o camera sa zic "mai veche" din casa in ceva mai adolescentin. As vrea sa scap de mobila veche dar sa iau totusi ceva bani pe ea, exista ceva metode in afara de olx gen cu mobila second hand?
Multumesc

1 răspuns:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca esti intr-un oras mai maricel intereseaza-te de magazine care vand lucruri/mobila la mana a doua si o poti da acolo pentru a o vinde. Asta pe langa anunturile de pe internet unde o vei pune.