| Dannyy91 a întrebat:

Salut, recomandati-mi si mie un parfum foarte puternic si persistent. Ma interesea parfum pur sau apa de parfum. Multumesc

5 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Amor Amor de Cacharel, cel rosu sau Amor Amor Forbidden Kiss. :3

| Hexiled a răspuns:

Floral-acvatic
M-a zapacit de tot, il si notez pe lista de dorinte.Este foarte intens si concentrat dar cu toate astea usor de purtat dar numai daca iti plac parfumurile florale.

| Anonymus9 a răspuns:

Coco Chanel

| AndreeaGeorgiiGeO a răspuns:

Eu stiu de DIVINE, sare e foarte puternic (din punctul meu de vedere)

| VikyWesley a răspuns:

Our Moment!