| BomGoddess a întrebat:

Saptamana asta trebuie sa ii cumpar un cadou unei cunostinte si chiar nu stiu ce sa ii iau. Am auzit ca respectiva fata este cam pretentioasa si prietenii ei mi-au spus ca vrea un cadou care sa ii ramana amintire. Please help meee!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde in ce relatie esti cu acea cunostinta. Difera mult ce cadou ar fi potrivit.

| ella4k a răspuns:

Depinde la ce suma esti gata sa cheltui pentru acest cadou
eu cred ca daca ai vreo poza de a ei poti sa-i dai comanda de un portret de a ei destul de mare mie sa-mi dea cineva asa cadou cred ca as fi cea mai fericita happy