| Vasilegabriel1246 a întrebat:

Siteul PDmedia cu calculatoare gaming second hand sunt cinstite, adica vine curierul? Am vazut ca este un magazin din Bucuresti,

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Recomandarea mea e sa faci comanda doar cu ramburs, adica cu banii dati la primire colet. Astfel, nu ai de suferit. happy
Tot in Bucuresti exista si DiablosComputer (am comandat de la ei) sau Samwise. Alternative ar fi, daca PDmedia nu te poate ajuta.
Dar trebuie intai sa incerci, ca sa-ti faci o parere.winking
Unele probleme care apar la livrare sunt strict cauzate de curier, si nu de compania care trimite produsul de pe stoc.

| Vasilegabriel1246 explică (pentru dannyel86):

Da.asa o sa fac cu plata la curier cand ajunge