| Doodleskull a întrebat:

Salut, stau la casa, am comandat de pe AliExpress și aștept de 2 luni niste produse, am mărit perioada de protecție cu o luna, ei bine vreau sa știu dacă mai am șanse să primesc ceva, sunt din Olt, daca e cineva care sta la casa, departe de oraș rog sa îmi spună cum procedează cu comenzile de pe siteul asta.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Contactezi distribuitorii care ti-au plasat comanda pentru a afla cand ajung

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, sunt șanse să mai vină. Mie mi-a venit săptămâna asta ceva ce am comandat în noiembrie 2019 laughing

| christian90 a răspuns:

Si la mine au intarziat, am depasit si cele 15 zile, dar au mai ajuns din ele. Am contactat furnizorii, cativa au avut bunul simt sa imi raspunda, altii nimic. Inca mai astept dupa unele produse.