| StefAn2006Miau a întrebat:

Salut.
Stie careva daca cei de la Wish imi taxeaza transport pentru fievare obiect comandat de la ei daca sa zicem ca comand 3 obiecte deodata?
Dau si funda daca imi explicati cum se da ca sunt nou.
Mersi

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, taxeaza trasport pentru fiecare obiect in parte, indiferent ca tu ai cumparat 3 produse odata, fiindca sunt vanzatori diferiti.

Răspuns Apreciat de Editori
| smechera666 a răspuns:

Cand dai o comanda pe wish, produsele sunt trimise de mai multi distribuitori si de aceea trebuie sa platesti transportul separat. E foarte posibil sa nici nu-ti ajunga deodata toate lucrurile comandate. Cand dai comanda, pur si simplu iti scrii detaliile de la card si adresa (dupa cum se specifica acolo). Este fdestul de sigur site-ul, ai grija sa citesti recenzii ale cumparatorilor si sa vezi daca au atasat si imagini ca sa te convingi mai bine! Daca e un distribuitor ok, mai mult ca sigur iti vor ajunge produsele in siguranta, cat mai similare cu poza si intr-un timp rezonabil(desi dureaza o gramada sa le primesti).

| StefAn2006Miau explică (pentru smechera666):

Si nu merge decat cu cardul?

| smechera666 a răspuns (pentru StefAn2006Miau):

Nu poti plati decat cu cardul

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Da, taxeaza pe fiecare articol, si pe wish si pe aliexpress si care mai sunt, sunt mii de vanzatori, articolele vin de cele mai multe ori de la vanzatori diferiti. Mai exista si cazul in care comanzi de la acelasi vanzator 3 articole, diferite sau identice, uite sa zicem un bec pe LED, daca iei 3 becuri odata, de la acelasi om, vei plati doar o singura data transportul.