| BullyScoholarShip a întrebat:

Salut stie careva Freon magazin de Petarde/Artifici in Craiova dolj va rog spuneti-mi ca

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce-i ala Freon? Nu am vazut magazine care sa aiba la vanzare asa ceva.Pentru ca nu este rentabil.Nu se vand decat in perioada sarbatorilor si nu exista profit la un asemenea magazin.Le gasesti doar pe sub mana, prin piata.La bisnitari.Ai carte de gramatica pe acasa? Mai citeste pe ea.

| BullyScoholarShip explică (pentru darrio2007):

Mai vr sa funda m**** ma**

| darrio2007 a răspuns (pentru BullyScoholarShip):

Schimba-ti numele de pe TPU. Daca Scoholar inseamna scolar.Nu ai nimic de a face cu scoala si cu bunul simt.Rusine sa-ti fie.