| saftaiiustin a întrebat:

Salut!

Stie cineva ce magazine certificate lego prin Bucuresti vand fizic, nu online piese Lego?
(am nevoie doar de 1 piesa azi si nu comandata pentru ca transportul este de 15 lei pentru comenzile sub 300 lei)

Am vazut ca Brick Depot e doar sediu nu si magazin. Mai e un magazin certificat in Afi, dar nu stiu daca vinde piese separat.

6 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Nu stiam ca exista, dar uite ca sunt, chiar certificate (cel putin asa declara)
https://goo.gl/maps/EGYS1eg4UJ65hpF97

| saftaiiustin explică (pentru Brizbriz):

Sunt, dar nu toate vand piese lego in magazine fizice, doar online

| Brizbriz a răspuns (pentru saftaiiustin):

Https://goo.gl/maps/tAqYzZYgKGfjXhGt5
nu?
e certificat (sau asa zice) e fizic in Sun Plaza (metrou Piata Sudului, apoi poti sa intrii in mall fara sa iesi la suprafata, chiar e recomandat, pentru ca la suprafata nu poti trece strada in directia aia, decat prin alte gauri sub-pamant)

in orice caz, ma cam indoiesc, ca gasesti altceva decat ce ti-am dat eu, in tara asta lego nu prea au cinestiece popularitate

| trophin a răspuns:

Ce piesa ai nevoie?

| saftaiiustin explică (pentru trophin):

Conector 1 ax si 2 pin / perpendicular negru pentru Ferrari Daytona sp3

https://brickdepot.ro/......-6747.html

| trophin a răspuns (pentru saftaiiustin):

Eu nu am. Dacă aveam o trimiteam cu placere