| gherghen3747 a întrebat:

Salut, stie cineva daca site ul sportselect.ro este legit si daca vine adidasi originali? Pentru ca am mai vazut review uri si nu stiu ce sa fac.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cum declara ei, da, sunt legali si vand produse orgnale, oferind 1 luna de zile garantie.
https://www.sportselect.ro/despre-noi

"Sportselect este o companie romaneasca autohtona, un lanț de magazine fizice, și de asemenea un magazin online, Sportselect.ro, care se dezvoltă dinamic.
Pe site-ul nostru găsești produse originale de firmă pentru întreaga familie, la prețuri atrăgătoare.
Sportselect.ro este locul unde poți face cumpărături rapid și simplu fără a ieși din casă."