| cristi123qwe a întrebat:

Salut. Stie cineva daca sportselect.ro este de incredere? As vrea sa imi cumpar o pereche de adidasi si nu as vrea sa imi iau teapa

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand cumpararea incaltamintei direct din magazin dupa ce o probezi, fiindca masurile NU se potrivesc si daca vrei sa returnezi, atunci tot tu platesti transportul atat la livrare cat si la returnare.

In orice caz, nu merita sa cumperi online fiindca platesti si transportul care nu-i gratis, decat pentru marfa peste 300 lei.

| 120bulevard a răspuns:

Toate produsele sunt originale stai linistit, daca iti stii marimile la ce branduri vrei tu e mai mult decat perfect, spre ex marimea la Puma difera de cea de la Nike cu 1 numar dar ai tabel de marimi acolo si iti poti masura talpa piciorului cu metrul si vezi ce ti se potriveste.

| 120bulevard a răspuns:

Total irelevant raspunsul tau userului Violleta, te-ai gandit ca poate traieste intr-un loc care nu-i permite deplasarea rapida intr-un magazin de pantofi? O alta variabila mai e si timpul, poate lucreaza si nu are cand sa se duca sa probeze 200 de perechi de adidasi, si majoritatea oamenilor pe care ii cunosc isi comanda pantofi online si n-au probleme cu ei, personal mi-am comandat peste 5 perechi de adidasi online si n-am avut probleme cu marimea

| cristi123qwe explică (pentru 120bulevard):

Este adevarat ce spui. Nu am cum sa ma duc in alt oras doar ca sa probez o pereche de adidasi