| adyta007 a întrebat:

Salut, stie cineva de unde imi pot cumpara o pereche de adidasi de baschet care sa coste maxim 200 RON. Ma intereseaza un magazin online cu o gama mai variata de unde sa pot alege. happy

4 răspunsuri:
| Pitong a răspuns:

Gasesti aici mai multe articole http://bit.ly/haineadidasi - ai livrare in 24 ore.

Daca vrei sa cumperi mai multe, la doua produse ai unul gratuit.

Spor la cumparaturi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea ma pricep eu la adidasi pentru baschet dar vezi poate gaseti ceva pe www.tzoalego.ro