| sergioo123 a întrebat:

Stie cineva de unde pot cumpara replici dupa adidasii Supra? Stiu ca sun mii de siteuri care au la vanzare asa ceva, dar multe sunt tepe, si as dori sa imi recomandati un site de incredere.

3 răspunsuri:
| andreiasavescu a răspuns:

De ce nu iti iei ceva original ca sa te feresti de tepe? Eu uite mi-am luat de pe un site cunoscut in Romania, mai exact de aici http://is.gd/adidasisupra cu doar 200 lei o pereche originala pe care o mai am si acum dupa 1 an, dar o port ocazional. Iti garantez ca magazinul asta nu da tepe, am mai cumparat de f multe ori de la el!

| sergioo123 explică (pentru andreiasavescu):

Sunt destul de scumpe aici si nu imi permit sa dau 300+ lei pe o pereche de adidasi.

| velicue a răspuns:

Salut!
Iti recomand originalul.Nu are rost sa dai 300 de lei pe o pereche fake cand mai poti pune 50-100 lei si iti cumperi ceva original si de calitate.
Salut!
Eu iti recomand http://www.teesch.ro/catalog/brand/supra-167792~pg2
Au si supra low top cat si high top, au si tenisi au si ghete.Si modelele sunt originale, in conditiile in care multe site-uri din Romania vand fake-uri.Iti mai recomand brud.ro, mycloset, b-mall si olliegangshop.
Fereste-te de urbanshoes.ro si hainesiadidasi.ro