| Covaci_Adi_1995 a întrebat:

Stiti ca acum se aproprie perioada de Craciun si de asemenea stiti faza cu cadourile. Ei bine, parinti ma lasa sa imi iau ce vreau, dar este o problema. Nu stiu ce sa aleg dintre Xbox360, Ps3 si sa imbunatatesc pc(memorie ram, mouse gaming, tastatura gaming). Eu ador consolele mai mult decat calculatoarele, dar nu zic ca nu imi place pc. E problema si de modare, ca eu as dori sa modez consola daca imi iau consola. Eu am 7 milioane puse deoparte si vreau si eu sa dau bani pentru cadoul meu, deoarece nu vreau sa fiu nesimtit si sa dea parintii mei toti banii si eu sa nu dau nimic. Daca va intrebati in ce clasa sunt va spun ca sunt in a 8-a si sa nu aud la comentarii ceva de genul "Pune mana pe carte, nu ai timp de jocuri" deoarece eu am terminat cu media 10 si am invatat de fiecare data lectile. Deci sa trecem la subiect. Ce m-ati sfatui sa iau dintre un xbox 360 sau un ps3 sau componente periferice pc? Daca este consola va rog sa puneti si un site de unde o pot moda si de asemenea va rog sa puneti si siteuri. Va multumesc! (Stiu ca am scris un roman, dar a trebuit sa explic.)

Răspuns Câştigător
| MateescuParker a răspuns:

Salut, Covaci_Adi_1995, sa-ti spun ceva, si eu eram inaceasi problema, dar intr-un final m-am gandit si am decis sa-mi iau Xbox 360 super slim. Eu iti recomand sa-ti iei Xbox crede-ma este mult mai unsor de modat de fapt este super de usor ca sa zic asa, bun deci parerea mea este ia-ti frate un Xbox diferenta dintre PS3/Xbox este ff mica + ca Controller-ul de la Xbox este mai fain, mai comod, pe cand cel de la PS3 este mai mic, mai incomod. Deci ce sa-ti zic, distractie placuta cu ori care consola pe care o vei achizitiona. Succes! Funds? :D

Poftim si un site unde poti moda PS3/Xbox/Wii etc...

http://modare-console-bucuresti.blogspot.ro/

Sper ca te-am ajutat. Nu mai bine.

1 răspuns:
| express11 a răspuns:

Ps3