| GragnatoLuca a întrebat:

Stiti cumva daca foodpanda livreaza mcdonalds in Oradea la str. Primariei?
Mi-e foarte foame si nu am ce sa-mi fac acasa

Răspuns Câştigător
| CarcotasulVesel a răspuns:

Ce ai de pierdut daca incerci sa faci o comanda?
primesti un raspuns da sau nu, mult mai repede decat astepti aici pe cineva din Oradea care sta pe sau aproape de strada primariei

insa pun pariu ca fac delivery, Oradea e mult mai mica decat Bucurestiul unde dintr-un sector in altul se face 1h cu masina

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

Lul, ca sa imi raspund singur:
https://mcdonalds.ro/mcdelivery
du-te pe harta si vezi daca strada ta e in cele doua cercuri... daca e, norocul tau, daca nu... c'est la vie

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Nu știu dar poți intra in aplicație, bagi locația ta și vezi dacă se poate happy

| superAndrei a răspuns:

Foodpanda livreaza oriunde de obicei! Suna-i si intreaba politicis, si sigur te v-or ajuta cu un raspuns!