| TeoB1234 a întrebat:

Salut, știți cumva dacă pot găsii parfumul Gucci Pour Homme (2010) la magazinul Gucci?

Răspuns Câştigător
| achimalexandru95 a răspuns:

Salut, există șanse să-l găsești doar că modelul de care zici tu este puțin învechit (opt ani). Totuși, găsești mai sigur online, pe site-uri consacrate unde sigur nu achiziționezi un fake.
Uite aici de exemplu: http://bit.ly/GuccipourHomme

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Chiar e nevoie să mergi la magazinul Gucci ca să cumperi un parfum de 40 euro? La magazinul Gucci mergi dacă vrei să-ți cumperi o geantă de 2000 euro.

Parfumul poți să-l găsești la o sută de alte magazine ca Sephora, Douglas, Notino, etc. Sunt pline mall-urile de ele.