| nopainkiller a întrebat:

Stiti de unde pot cumpara niste bratari din silicon referitoare la sala? Gen 'No pain, No gain', I'm Dedicated', 'I love gym'... Doar referitoare la sala.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ce te incalzeste, mai ales daca nu te-ai duce la sala si arati ca un buldozer?

| nopainkiller explică (pentru darrio2007):

Eu nu cred ca am intrebat degeaba. N ai de unde tu sa stii ca nu merg la sala si nu-s pasionat de asta. Altadata nu mai pune raspuns daca nu stii despre ce vorbesti.

| darrio2007 a răspuns (pentru nopainkiller):

Multumeste-te ca ti-a raspuns cineva. Din cate vad, numai eu. Intrebare irelevanta.