| Ha0s a întrebat:

Salut, știți niste modele de căști de tip ear-in care sa redea atât bass-ul cât și melodia/vocea artistului la un nivel HQ? Am luat unele mai devreme si se aude ca dracu, zici ca ascult melodii din '79.

9 răspunsuri:
| GrigoreCostinel a răspuns:

Uite un site de unde poti lua.Mie m-i se par ok! https://www.aliexpress.com/......04253.html

| GabiDumitrescu a răspuns:

OK, in-ear, in-ear, dar ce sursa audio ai? Degeaba ai tu mama castilor daca sursa audio e un telefon jalnic din punctul asta de vedere sau audio on-boar si bagi si mp3-uri pe deasupra. Uite, eu de exemplu am niste "doape" Xiaomi pe care le folosesc cu un Xiaomi Mi A1 si se aud de-a dreptul impresionant pentru aia vreo 50 RON pe care i-am dat. Si spun asta ca ascultator de muzica lossless pe scule HiFi, nu de clipuri YouTube pe aifon si casti "biț by doctor breh".

| Ha0s explică (pentru GabiDumitrescu):

Am un j7 2017, am avut o pereche de căști de la Panasonic (total aiureli laughing ) DAR se auzeau de-a dreptul senzatie atât bass-ul cât și vocea/versurile, erau clare. Zici ca ascultam muzica la subwoofer. Astea de la Samsung sunt normale, nu-mi prea stau in urechi, vocea se aude ok, dar instrumentalul, bass-ul 0 total. Mi-ar fi bune "doapele" tale?

| ziftode a răspuns (pentru GrigoreCostinel):

Link-ul tau e SUSPECT de ieftin... cat costa transportul?

| Ha0s explică (pentru GrigoreCostinel):

Merci, dar am nevoie de ele in maxim 3-4 zile. Alea vin in vreo luna 2.

| GrigoreCostinel a răspuns (pentru ziftode):

Transportul e gratis! E u site ieftin, stiu, dar are produse de calitate!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Ha0s):

Pai de ce nu iei din nou Panasonic? De regula daca gasesti ceva care iti satisface nevoile cum trebuie, nu incerca altceva. https://www.gearbest.com/earbud-headphones/pp_603274.html
La 7 dolari nu ai ce pierde. La noi le gasesti cu ~45-50 RON cand sunt "reduse" cu vreo 40%. Legat de sosire, iti ajung in vreo 2-3 saptamini.

| ziftode a răspuns (pentru GrigoreCostinel):

Inca sunt foarte suspicios, 2 eu (9lei) si transportul e pe gratis care din Bucuresti in Bucuresti e macar 12lei...