| panteraNeagra_7696 a întrebat:

Sunt in Grecia, la Paralia Katerinii si vreau sa cumpar ceva haine de piele. Stiti unde pot gasi ceva nu foarte scump, dar si de calitate. (sau daca nu in paralia in apropiere) multumesc

Răspuns Câştigător
| Tzukushi a răspuns:

Gasesti o groaza straight face cauta prin statiune, nu numai pe langa standurile de langa plaja, printre hoteluri gen

3 răspunsuri:
| happyendings a răspuns:

In katerinii

| Alinnnn a răspuns:

Asa si ce te lauzi?raised eyebrows

| panteraNeagra_7696 explică:

Nu ma laud, dar daca sunt in vacanta aici vruiam si eu sa-mi cumpar o amarata de geaca de piele. Pana la urma am gasit una in statiune la un magazin mai calumea unde hainele nu erau coapte de soare. Multumesc pentru raspunsuri