| valentin2002 a întrebat:

Știe cineva o firma de folii de sticla sau chiar din polimer, care sa se potrivească bine pe un Note 10 plus? Am scos folia originala pentru că se zgâriase (după ce mi-a scăpat) Și am încercat să pun o alta folie pe care am cumparat-o odată cu telefonul, dar e jalnică, nici măcar nu se curbează pe ecran, că sa nu mai zic de bulele de aer și senzația cu totul.Va mulțumesc mult, anticipat!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Vina este a ta!
N-ai invatat cum se schimba corect o folie!
O folie, care are sub el bule de aer, are gradul de protectie redus, deseori spre 0.
Du te cu telefonul la un service, unde iti vor face rost de ce folie ai nevoie (sticla, plastic), iar manopera de schimbare este foarte ieftina sau chiar gratuita.