| MmoooTtttt a întrebat:

Salut, tocmai ce am primit un telefon nou si vreau sa imi spuneti daca este ok la pretul asta. Si daca are cineva tot model de asta sau stie model, sa imi spuna niste avantaje/dezavantaje. Stiu ca e cam ieftin dar nici nu voiam altul mai scump, chiar daca alea mai scumpe sunt mai bune.

Este un Doogee X60l - pret:500 lei
Camera spate-13
Camera fata-8
Amprenta
16gb memorie
Android - 7.0
Culoare negra
Cam atata stiu despre el, daca mai aveti nevoie de informatii sa ma intrebati.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Să-l folosești sănătos!
vezi preț:
https://m.emag.ro/......D4KXNSBBM/

| P3d1a a răspuns:

Https://www.amazon.de/......41-9040617 ie=UTF8&qid=1541087258&sr=8-2&keywords=doogee%2Bx60l&th=1

Acelasi telefon pe Amazon. 100 Euro.

Pretul e un pret normal. La 150 de euro gasesti telefoane cu specificatiile cu 50% mai puternice. La 200 de euro gasesti telefoane cu 100% mai puternice.

Asta daca le cumperi noi din magazin.