| Khero a întrebat:

Acum cateva zile, un amic mi-a povestit ca este mult mai ieftin sa-ti procuri singur materialele pentru lichidul special pentru tigara electronica? Ma poate ajuta cineva cu substantele respective din care reiese lichidul pe care il cumperi din magazine profesioanle ( denumirea exacta a fiecarei substante).

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dn cate am vazut, nu merita tigarea electronica. O fi mai ieftina cu lichid special dar dupa un timp se strica tigarea. Am multi amici care au incercat asta si li s-a stricat tigarea.

| Khero explică (pentru anonim_4396):

Am deja una, ma refeream strict la lichid. Tigarile electronice se uzeaza, logic, iar sigurantele sau alte componente trebuie inlocuite.