| Purplegirl101 a întrebat:

! Ajutati-ma va rog : Samsung galaxy j7 2017 SAU Huawei P10 lite?

Răspuns Câştigător
| xutza a răspuns:

Intra pe compari. ro si vezi ca ai acolo optiune de comparare intre doua telefoane.
dupa parerea mea P10 lite e mai bun, deoarece are deja Android oreo, merge foarte bine, eu il folosesc pentru bussiness.
piesele sunt ieftine - display maxim 300 lei pe cand la j7 trece de 400 lei. este mult mai rezistent la socuri ( l-am scapat de 3 ori azi pe gresie si nu are nimic ) laughing) am destule jocuri si aplicatii dar merge foarte bine.
daca ai intrebari, astept happy

3 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Huawei p10 lite, mult mai bun

| BarrowArrow a răspuns:

HUAWEI P10 LITE. Eu îl am de jumătate de an și nu am avut nicio problemă cu el.