| Alberto9065 a întrebat:

am comandat ceva de la Flanco, prin livrare la domiciliu, si imi apare "Finalizat". Si nu inteleg, adica prin asta inteleg ca produsul a fost livrat, dar de fapt nu.

Răspuns Câştigător
| NonZarek a răspuns:

Salut!
Daca ai scris datele gen strada etc pentru ati putea livra, si ai dat trimite comanda, atunci da, inseamna ca comanda ta a fost trimisa si urmeaza sa fie verificata si data unui curier, normal ar trebui sa primesti un email de confirmare pe adresa ta de email sau la nr de tel vei primi un msg cand curierul e aproape de tine si urmeaza sa fie livrata.
Succes!

6 răspunsuri:
| Maria_Ana_1996_8C5v a răspuns:

Inseamna ca commandant este finalizata (acceptata )
Si va fi livrata

| SandyMoro a răspuns:

Presupun ca se refera la comandă, adica a fost inregistrata de ei si urmeaza sa o livreze

| ziftode a răspuns:

Cand ajunge la curier mesajul va fi foarte clar
finalizata inseamna ca ei au terminat de colectat date, verificari, etc. asa ca comanda ta e acceptata si se trece la ambalare si dat curierului

| Alberto9065 explică (pentru NonZarek):

Mulțumesc mult, chiar eram nedumerit!

| NonZarek a răspuns (pentru Alberto9065):

Cu drag

| octav005 a răspuns:

Pai trebuie sa vina acasa. dupa 3 zile lucratoare. ar trebui sa te sune cineva din partea lor