| DDaniell a întrebat:

Am comandat de curios un produs auto de pe aplicatia wish. E o valoare de doar 10lei, am comandat de curios mai mult sa vad cum e. Aveti idee daca primesc o instiintare de la vama cand trebuie sa merg dupa colet? Sau mai exact a comandat cineva si are idee ce trebuie facut cand iti ajunge? Multumesc.

3 răspunsuri:
| LUUUUUUL a răspuns:

Tot ce am cumparat de pe wish sau ebay au fost aduse de postas

| DDaniell explică (pentru LUUUUUUL):

Si este cumva o limita de bani pentru care trebuie sa mergi la vama? Adica daca comand de exemplu de 200 lei

| LUUUUUUL a răspuns (pentru DDaniell):

Nu cred