| Supremejordannike2004 a întrebat:

Am comandat de pe Aliexpress si de pe Wish. Zice că produsele ajung între 5 nov si 25 nov.
Voi ați comandat?
Si daca da, in cat timp au ajuns produsele?

Răspuns Câştigător
| Sunshine123 a răspuns:

Buna! Am comandat de pe Aliexpress si Wish si inca o fac, unele produse ajung, altele nu, insa pentru cele care nu mai ajung ai optiunea de a cere rambursarea banilor pe motiv ca nu ai primit coletul ( eu am primit banii inapoi datorita faptului ca am ales sa comand de la un vanzator cu feedback pozitiv de 99%, lucru care ti-l recomand si tie ). Timpul de livrare al produselor difera in functie de tara lor de provenienta, daca vin din China sau Thailanda poti astepta si doua luni sau chiar mai mult sa ajunga, dar daca totusi gasesti o tara mai apropiata de Romania cred ca ai sansa sa le primesti mai repede, totusi, de fiecare data cand mi-am comandat ceva am estimat timpul de livrare la 2 luni, mai repede de atat nu au venit, dar ma multumesc si cu faptul ca mi-am primit produsele. Alegerea iti apartine dar eu merg pe principiul: Nu risti, nu castigi! Spor!

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ultima comanda primita au fost doua cabluri USB de pe Ali. Comanda plasata pe 18 august, expediata pe 22, primita saptamana asta, vineri. Cauza? Haosul de la vama/posta de la noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 _5 sapt altele nu au mai ajuns