| eusuntcipi a întrebat:

Am comandat de pe Amazon.de 2 chestii: un hanorac FILA si o pereche Vans. A mai comandat cineva? In cat timp ajung? *Timpul estimat pentru ambele produse este 16-17 oct. Mai platesc ceva la transport? *Un produs are transportul 7.80€, iar al doilea 12.20€, livrare standard.

2 răspunsuri:
| Ana7807820 a răspuns:

Tocmai ti-ai gasit singur raspunsul, ai rabdare!

| eusuntcipi explică (pentru Ana7807820):

Pai da, dar un prieten a comandat de 2 ori pe Amazon.de iar odata a primit comanda cu 1 zi mai devreme de la perioada estimata de ei, iar a doua oara la 1 saptamana si ceva mai tarziu.