| DunaretuArthur a întrebat:

Am comandat recent de pe AliExpress un produs, dar am realizat mai tarziu ca am scris adresa gresita. Cum pot contacta posta pentru a schimba adresa?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai pus si numarul de telefon, corect, vei fi sunat, daca iti vine prin curier. Cand te suna ii dai adresa corect. Daca e prin Posta Romana e mai greu. Avizul va fi trimis la adresa data de tine, daca există.

| Loveoff312 a răspuns:

Poti trimite un mail la site s.au daca nu, poti suna la poștă le spui adresa pe care ai scris.o acolo si le spui ca este greșită si o dai pe ce.a corecta! Daca coletul.va veni prin transport standard o sa te sune si numai contează adresa ptc au numărul.de telefon!