| AlexSalutir a întrebat:

Salut TPU,am comandat un produs de pe okazii si vreau sa il schimb cu un alt produs,am vorbit cu persoana respectiva si este de acord sa facem schimbul,acum cum procedez?
il pot trimite fara sa ii scriu numarul de casa,strada si celelalte?
eu normal ca si expeditor trebuie sa scriu doar numele si localitatea de care apartin si la destinatar ar trebui sa trec datele exacte,sau nu in cazul meu? vreau seriozitate, dau funda!

1 răspuns:
| CaziPloaie a răspuns:

Cred ca poti face schimbul prin curier.