| Supremejordannike2004 a întrebat:

Am cumparat ceva de pe Wish. Cam in cat timp vin produsele?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Salut
Nu este adevarat ca ajung tarziu, pentru ca asta depinde de 2 factori :
1. Daca se strang multe comenzi pentru Romania, se trimite cat mai repede avionul cu pachete, daca nu, se asteapta pana se face numarul de colete ca sa trimita in Romania, deoarece nu trimite nimeni 1 pachet sa dea de ex 100 euro pe transport cand produsul costa 1 euro
2. Depinde si de firma de curierat care iti livreaza produsul, deci in functie de acesti 2 factori vei primi coletul ( Daca imi aduc aminte bine, poti selecta si curierul, dar platesti mai mult, si ajunge mai repede ).

Sunt sanse sa iti vina de la 10 zile pana la 2-3 luni, deci daca ai noroc, va veni curand. Enjoy.

6 răspunsuri:
| Paul_Ciobanu_1996 a răspuns:

Cum dracu ai cumparat? Ca mie, cand sa inchei si sa platesc produsele, imi apare o pagina in olandeza, unde la adresa de livrare neaparat trebuie sa fid un cod postal olandez.

| hd04wbw a răspuns:

30 de zile minim. De obicei îți dă un termen de livrare aproximativ.

| aAlexB a răspuns (pentru hd04wbw):

30 de zile? cred ca glumesti.

| aAlexB a răspuns:

Vine foarte greu, mie mi-a ajuns dupa 3 luni. Stiu ca pare mult dar....asa e cand cumperi de pe wish.

| Supremejordannike2004 explică (pentru Paul_Ciobanu_1996):

Încearcă si instaleaza-ti aplicația încă odată!

| Violleta2022 a răspuns:

Fiind vorba de un transport international, livrarea se face in 4-8 saptamani.