| anonim_4396 a întrebat:

Am dat comanda de niste casti, comanda am dat-o sambata, cand credeti ca imi ajunge? Mai are timp astazi sau maine avand in vedere black friday-ul?

5 răspunsuri:
| patrik986 a răspuns:

Inca nu este black friday, este in 16 Noimbrie. Ar trebuii sa iti ajunga azi sau maine.

| anonim_4396 explică (pentru patrik986):

Pe site imi spune in continuare plata acceptata, asa mi-a spus si ieri, probabil e un delay de la ei, ca asa mi-a mai facut odata, gen mie mi-a venit comanda dar pe site imi spunea ca sunt inca in desfasurare. Dar daca e sa vina azi, cam pe la ce ora ar trebui maxim sa ajunga?

| patrik986 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai sigur mai bine suni la ei si intreaba de comanda, daca ar fi sa iti ajunga azi depinde de curier, de obicei programul lor este pana la ora 19.

| Vasiagp a răspuns:

Sambăta cei de la curier nu lucrează si daca nu a ajuns nici azi asteapta-te sa ajunga mâine.

| anonim_4396 explică (pentru Vasiagp):

Chiar daca e black friday-u si astia cu curierul sunt foarte ocupati imi poate ajunge maine?