| Zuzumilk26 a întrebat:

Am dat din greseala confirm order received pe Aliexpress. O sa mai primesc produsul? Il astept de 1 săptămână. !

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca nu... odata ce ai trimis confirmarea de primire a pachetului.

Termenul de livrare pe aliexpress este 4-8 saptamani!

| GabiDumitrescu a răspuns:

Asteapta-l. TU NU INTELEGI ABSOLUT DELOC CUM FUNCTIONEAZA Ali, asa e? big grin Faptul ca ai confirmat nu ii va face pe aia sa nu iti mai trimita coletul sau pe ai nostri de la posta sa nu il proceseze... geezus. Incearca sa gindesti un pic inainte sa pui astfel de intrebari.

| GouDidodino a răspuns:

De venit vine, daca nu se pierde pe undeva, e foarte devreme încă, asteapta-l dupa vreo 40 de zile

| SoulReaver a răspuns:

Cred ca da, daca produsul e pe.curier deja nu se mai intoarce.