| Cristi48 a întrebat:

Salut, TPU. Am dat pe data de 19.04. 2017 o comanda la Media Galaxy care continea cateva periferice printre care si o pereche de casti Samsung pentru telefon. Pe 21.04. 2017 mi-a venit coletul cu pericericele, dar nu si castile. Am contactat suportul si azi mi au spus ca trebuie sa vina prin Nemo Express. Pe la ora 15:30 m au sunat, dar nu am putut raspunde deoarece am avut o problema si n am avut telefonul cu mine, mentionez ca m au sunat doar o data si cand i am sunat sa iau legatura nu au mai raspuns. Intrebarea mea ar fi daca maine sau in alta zi mai vine coletul, deoareve am vazut cu codul AWB ca in dreptul comenzii scrie 'nu este nimeni sa semneze, persoana fizica'. A mai patit cineva asa?

Răspuns Câştigător
| AlexNab0k0v a răspuns:

Sună din nou la Media Galaxy, explică-le politicos problema, roagă-i să o soluționeze. E și în interesul lor.