| Georgestaff08 a întrebat:

am facut o comanda de la eMAG astazi si am primit un email de la eMAG cu confirmare plasare comanda.
Trebuie sa raspund la acest email? Sau ce trebuie sa fac dau funda repede

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Pe contul tau eMag vei putea urmari etapele procesarii comenzii (cand s-a inregistrat, cand s-a predat curierului si cand ti se va livra). In ziua livrarii sau chiar cu o zi inainte, vei primi un sms prin care vei fi instiintat cand ti se livreaza pachetul.
Mailul primit e doar o confirmare ca plasarea comenzii a avut loc cu succes.
Tine telefonul aproape in perioada care urmeaza.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu trebuie sa raspunzi la nimic, doar sa astepti comanda acasa

| OnuOnulică a răspuns:

De fapt ei ți-au trimis un link. Tu trebuie să dai click pe acel link pentru a activa comanda.

Răspuns utilizator avertizat