| Timotey99 a întrebat:

Am și eu o întrebare, mi-a venit astăzi coletul de la eMAG prin fan curier și vreau sa il returnez si va întrebăm dacă mâine ma duc la ei sa-l returnez, îmi da banii pe loc? Menționez ca nu am card bancar ..mulțumesc și aștept răspuns! happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nicidecum, banii iti vor fi returnati in maxim 14 zile si neaparat intr-un cont bancar.

| mihai69 a răspuns:

Depinde de sumă. Probabil nu, dar vor returna banii în maximum câteva zile.

| Timotey99 explică (pentru mihai69):

Am fost astazi si am returnat.Mi-a spus daca vreau ca banii sa-mi dea in cont sau sa-i ridic numeral.Nu am asteptat nimic

| LeKko a răspuns:

"suntserios" are dreptate, pentru ca eMag trebuie sa verifice starea coletului, iar dupa constatare returneaza suma in cazul in care coletul indeplineste conditiile...mai exista varianta acceptata de eMag, si anume sa cumperi alt produs in contul acelei sume