| MaXgAn2112 a întrebat:

Salut TPU

Am mare nevoie de ajutor. Am facut o comanda pe amazon si cand am vrut sa ma loghez sa o verific nu ma mai lasa sa intru. Am schimbat parola de multe ori si nimic. Va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| veraa1234 a răspuns:

Daca ti-ai facut cont cu adresa de email, atunci e posibil sa ti fi trimis pe email ori o parola de recuperare si deschidere a contului, ori un email in care sa -ti explice eroarea de autentificare. Daca nu, atunci ai o problema la pc/ telefon. Inchide-l si redescide-l. Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| MaXgAn2112 explică (pentru veraa1234):

Am incercat dar nimic. Si n-am primit niciun email de la ei. Sti cumva daca cheatia asta imi va afecta comanda?

| veraa1234 a răspuns (pentru MaXgAn2112):

Nu iti afecteaza comanada in niciun fel. Atata timp cat nimeni nu mai are acces la contul tau de pe alt dispozitiv, totul este in regula. Doar sa stii daca te pot anunta inainte de a ajunge comanada. Ai clarificat toate acestea inainte de problema curenta?

| MaXgAn2112 explică (pentru veraa1234):

Da. Am numarul de telefon

| veraa1234 a răspuns (pentru MaXgAn2112):

E bine atunci. Nu-ti face griji in privinta comenzii. Totul va decurge normal. Singurul dezavantaj e ca nu mai poti intra in cont...presupun ca temporar.

| MaXgAn2112 explică (pentru veraa1234):

K mersi mult

| veraa1234 a răspuns (pentru veraa1234):

Mersi de funda

| dreaku a răspuns (pentru MaXgAn2112):

Este posibil ca emailul sa fii ajuns in folderul Spam/Junk. Verifica acolo.

9 răspunsuri:
| dreaku a răspuns:

La acest link ar trebuis a poti reseta parola: https://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=201121280

Si incearca sa dai log in din Private browsing.

Daca ai facut asta deja si nu a functionat, va trebui sa contactezi suportul lor.

| MaXgAn2112 explică (pentru dreaku):

Poti sa imi dai un link de unde as putea sa le trimit un email ca am gasit numai numere de contact pe net si nu vorbesc engleza prea bine