| George20123 a întrebat:

am nevoie de o priza portabila(la care sa pot folosi un aparat de ras cu fir). Stie cineva unde pot gasi?

Răspuns Câştigător
| tril a răspuns:

Ce intelegi tu prin "priza portabila"? Este cumva un adaptor la un alt model? Daca da, mergi in magazine gen Praktiker, Dedeman, etc si vei gasi.

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Priza portabila? Curentul electric de unde il iei?

| George20123 explică (pentru minrest):

Curentul provine de la o priza, logic.

| minrest a răspuns (pentru George20123):

Deci ai acces la o priza, care e conectata la retea. Ce poti sa mai faci cu o a doua priza, portabila si conectata la nimic?

Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la cel mai apropiat magazin unde se vand produse electrice si iti cumperi un prelungitor cu mai multe prize, de lungime dorita. Un asemenea prelungitor cu intrerupator (5m, 16A) de calitate costa cca 40 lei si-l poti folosi si pentrumulte alte aparate din gospodarie, la nevoie.

| UserRo10 a răspuns:

Cauta un inverter de la 12v la 220 cu baterie de motocicleta