| Eusebiu_Iftimie_1971 a întrebat:

Am nevoie mare de ajutor!
Mi-am dat comanda de pe stockx niste papuci si i-am platit dar acum nu-i mai vreau. Ce pot sa fac? (StockX platforma de sneakersi). Am vreo sansa sa-mi raspunda astia la email? Imi vreau banii, e vreo sansa sa anuleze comanda?

1 răspuns:
| qcristi a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa ii contactezi telefonic si sa le spui ca doresti sa anulezi comanda. Banii voi fi inapoiati in cont in maxim 3 zile lucratoare dar cel mai probabil iti vor opri taxa de transport...