| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, am facut un anunt pe olx de exemplu si cineva vrea acel produs. Eu cum fac sa il trimit? M-am gandit prin fan courier, dar cum imi vin banii mie?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Colet cu plata ramburs. Adica, la primirea coletului, trebuie sa plateasca pretul stabilit intre voi plus taxele de transport. Tu primesti banii acasa sau la sediul Fan Courier, contra unui comision de cativa lei.

| JackR a răspuns (pentru JackR):

Atentionare: S-ar putea ca cei de la Fan Courier sa nu foloseasca metoda pentru persoane fizice, nu sunt foarte sigur. Dar coletaria rapida, de la Posta Romana, sigur o foloseste!

| Orznek a răspuns (pentru JackR):

La posta romana e la fel? ( cu banii)

| JackR a răspuns (pentru Orznek):

Da, ii primesti acasa sau la oficiul postal. Uite aici detalii:
https://www.posta-romana.ro/......mburs.html