| Kalone a întrebat:

Am o intrebare...

Am pus ochii pe un Fidget Cube, si vreau sa il cumpar de pe GearBest. Faza este ca, acel site este un site englez, din cate cred eu.

Jucaria costa 2, 30 dolari... Daca o comand, pot plati si in lei? Nu am de unde sa iau 2, 50 dolari.

1 răspuns:
| SemperPrimoris1992 a răspuns:

De pe site-uri straine nu o sa poti cumpara aproape niciodata(sau chiar NICIODATA) ceva in sistem ramburs.deci e nevoie sa ai un card cu care sa achiti ceea ce vrei sa cumperi.

Bineinteles ca poti plati in lei, convertirea din dolari facandu-se automat in momentul platii.
Tu doar asigura-te sa ai cu un dolar in plus pe card pentru orice eventualitate legata de diferentele de valuta.