| CatNipples98 a întrebat:

am o intrebare, de curand m-am decis sa imi vand placa video, insa e o problema, factura este facuta pe alt nume, insa nu asta ma deranjeaza, ce ma deranjeaza este ca garantie e trecuta pe serie, si as vrea sa stiu daca se poate sa trec garantia pe o hartie. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Certificatul de garantie si bonul de casa conteaza, nu eticheta lipita pe produs.
Le poti face fotocopie sau scanare.

| CatNipples98 explică (pentru Bula):

Deci mai pe scurt eu as putea transmite acele informatii pe o hartie, iar cand cumparatorul daca o sa vrea sa o trimita la garantie nu o sa o trebuiasca sa o trimita la mine.

2 răspunsuri:
| MadalinaAv a răspuns:

Da pentru ca nu ar deranja pe nimeni, cred... Iar daca nu te crede poti sa îi arati seria pe care Este trecuta garantia