| bogdas a întrebat:

am o intrebare pentru voi am facut o comanda de un telefon si mil aduce prin curier rapid, intrebarea mea este daca nu primesc ceea ce am comandat ce pot sa fac? ma vor obliga sa platesc? as putea sa verific coletul de fata cu, curierul? dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| MaryNepotu a răspuns:

Pai il verifici cu ei de fata iar daca nu e ce vrei tu il trimiti inapoi iar daca l-ai comandat de pe un site sau la un nr de telefon ii contactezi le spui problema si ti-l trimit prin posta atunci.

1 răspuns:
| Insidee a răspuns:

Adica tu crezi ca nu primesti telefonul? Asta se numeste furt, te duci la politie, ii poti da in judecata si scoti mult mai multi bani de pe ei...