| Rosu_Cristian_2000 a întrebat:

Am o intrebare, poate ati auzit unii de site-ul gsmnet, imi poate spune si mie cam cat costa transportul si daca face reduceri ceva daca iei mai multe produse deodata?

Răspuns Câştigător
| Nicu3000 a răspuns:

- pentru comanda avand valoarea pana in 25 Lei transportul costa 20 Lei in plus fata de totalul comenzii.
- pentru comanda avand valoarea cuprinsa intre 25 Lei - 299.99 Lei transportul costa 16.9 Lei in plus fata de totalul comenzii.
- pentru comanda avand valoarea de cel putin 300 Lei transportul este gratuit.