| Hdhcfh154 a întrebat:

Salut TPU. Am o întrebare, tutunul la punga de pe publi24 ( gen acele pungi de Kent, Marlboro etc. care costa 50-90 de lei la 500gr/1kg) sunt sigure? Adică nu pot păți nimic mai rău decât de la tutunul din țigările normale? Tot vreau să îmi cumpăr de ceva timp dar am o frica sa nu fie ceva pus în tutun, sa fie stricat tutunul, sau să fie altceva nu tutun...

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu-i totuna, de remarcat că n-ai filtru - deci tragi o grămadă de alte componente pe lângă fum... Dar nu-i bai, așa fac macho-manii

| Hdhcfh154 explică (pentru sierra1):

Eu vreau sa îl cumpăr pentru al injecta in tuburi pentru țigări câte conțin și filtru... Eu vreau să știu dacă e sigur tutunul

| sierra1 a răspuns (pentru Hdhcfh154):

Sigur că-i sigur, e sănătate curată. Puțin mucegai nu strică nimănui