| micutzul01 a întrebat:

Am o mare dilema,vreau sa-mi iau un aparat de cafea, dar intrebarea este daca sa-mi iau un aparat nespresso sau un espressor manual?
Multumesc anticipat pentru sugestii!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

La nespresso depinzi de capsulele lor. Cafeaua e buna insa

3 răspunsuri:
| RaduRobertRO a răspuns:

Espressorul manual e cel mai bun, daca insa vrei sa nu faci nimic in afara de pus cafea si apa, i-ati unul automat. Gustul difera mult, in favoarea celui manual.

| kaTTsu a răspuns:

Espressor manual, crede-mă, il folosesc zilnic și nu lua prostiile alea de starlight de la eMAG, ia un Breville, vei fi mega mulțumit.

| micutzul01 explică:

Cand zic espressor manual ma refer la un lelit pl41 lem si o rasnita eureka mignion