| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema. De fiecare data cand intru intr-un magazin (fie pentru mine, fie pentru altcineva), cumpar ceva si de stiu ca am acasa destule sau stiu ca nu am nevoie de acel ceva. Nu pot sa ma abtin. Cum as putea sa fac sa ma abtin?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pur si simplu nu pui in cos, mare filosofie

| GanduriDeCafea a răspuns:

Te duci cu suma exacta doar pentru ce ai nevoie laughing

| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns:

Ai asa de multi bani incat sa ii atunci pe lucruri inutile? Sau vrei sa para ca ai si de aceea cumperi? Daca ju è una din astea doua, poate ai vreo Boal a. Nu ma pricep happy Incearca sa vorbesti cu un specialist, sau eventual cu medicul de familie happy El te poate indruma.

| TipaAia369 a răspuns (pentru Cristiana_Acojocaritei_1993):

Nu am asa de multi bani incat sa-i arunc pe lucruri inutile si nici nu vreau sa dau impresia asta. Pur si simplu nu ma abtin sa nu iau ceva chiar daca sunt ultimii mei bani.