| AndreiHELPme a întrebat:

Am o nelamurire. Vreau weekendul asta care vine sa imi iau ceva de pe steam cu paysafecard. Intrebarea e, daca ma duc sa iau un cod de paysafecard si il cer in euro mi-l da in euro si platesc in lei? sau nu poate in euro? Si daca poate care e minimul ca asa am nevoie de 1 euro happy

3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Nu te duci sa il ceri, sunt automate gen paypoint unde tu bagii banii in lei si selectezi ca vrei paysafecard si la final iti da un cod pe care il adaugi pe steam, si minimul mi se pare ca e 2

| AndreiHELPme explică (pentru Niiiicu):

Parca e unu in kaufland happy, eu de obicei iau codurile de la posta

| Niiiicu a răspuns (pentru AndreiHELPme):

Eu am unul jos la 10 metri de iesirea din bloc laughing