| andreiscripcaru a întrebat:

Am primit 50 de lei (am 12 ani)
Puteți să îmi lasati un link sau ceva de la ceva interesant ce pot să îmi iau până în 50 de lei?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 12 ani nu poti cumapara nimci de pe nici un link ci din magazin, cu mama sau tata de mana.

| T0T a răspuns:

O carte. Ce zici?

| NLS a răspuns:

Eu i-as pastra, in speranta ca mai primesc ceva de sarbatori (- ca tot sunt aproape) de la vreo ruda, sau mai multe...

Cu 50 lei oricum nu ai ce sa-ti iei acum ceva folositor, decat vreo carte, un film bun care ti-a placut mult si pe care doresti neaparat sa il ai in format disc, sau sa le faci un cadou parintilor de craciun> (cate o cana personalizata cu un mesaj de Craciun).

| gabicoo a răspuns:

Mergi la chioșcul din colț și cumpără ceva de ronțăit!
Nu ai ce face cu 50 lei pe eMag să zicem. La oricare produs cumpărat doar curierul costa 15-20 lei. Cu 30 lei nu ai ce lua.

| Furnicuta000 a răspuns:

Daca nu stii ce sa iti iei inseamna ca nu ai nevoie de nimic. Mai strange bani si cand o sa iti doresti ceva o sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ți o pijămăluță pufoasă cu urechușe de urs!

| BilaRomânească a răspuns:

O tastatura de gaming cu led-uri sau un mouse de gaming.
Sa le cumperi dintr-un magazin fizic ca sa nu mai platesti transportul cumparand online

| BilaRomânească a răspuns:

Https://altex.ro/......MMRVKM409/

e 60 de lei, mai pune 10 lei de la parinti